Limited

Casio G-Shock GMA-S110SR-7AER сағаты
- Қолжетімді емес
- Коды:В магазине
115 100 ₸
+77776191807
- +7 (777) 619-18-07Тел/WhatsApp
- +7 (708) 107-72-88
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Casio GMA-S110SR жаңа жарқын моделі
Қызғылт түсті циферблаты бар жартылай мөлдір корпустағы стильді және ықшам фешн-модель.
Өте әсерлі модель, қай жерде болсаңыз да, білегіңізге жақсы көрінеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Casio |
| Механизмнің түрі | Кварц |
| әйнек | Минералды |
| Еден | Әйел |
| Білезік / Белдік | Полимерлі |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Ылғалдан қорғау класы | WR 200 м (20 атм) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 49 мм |
| Биіктігі | 45.9 мм |
| Салмақ | 56 г |
| Қалыңдығы | 15.8 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Күн/күнтізбе функциялары | Әлемдік уақыт |
| Спорт функциялары | Секундомер, Кері санақ таймері |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Дыбыстық сигнал | 5 оятқыш, біреуі кейінге қалдыру функциясы бар, сағаттық дабыл |
| Күнтізбе | автоматты:апта күні, ай, жыл |
| Автоматты жарықдиодты жарықтандыру | Дисплейді жарықтандыру үшін жарық диодты шам қолданылады, сонымен қатар сағатты бетіңізге қарай еңкейтсеңіз, артқы жарықты автоматты түрде қосу функциясы бар. |
- Бағасы: 115 100 ₸










