
Наручные женские часы Casio LTP-B166D-2AVEF
- Қолжетімді емес
- Коды:ТРЦ FORUM
61 300 ₸
+77776191807
- +7 (777) 619-18-07Тел/WhatsApp
- +7 (708) 107-72-88
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Женские наручные часы Casio LTP-B166― красивый современный классический дизайн, новые оттенки циферблата, идеальное дополнение к Вашему повседневному гардеробу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Casio |
| Еден | Әйел |
| Түрі | Классикалық сағат |
| Механизмнің түрі | Кварц |
| Қуат көзі | Батарейка |
| циферблат | Аналогтық (Бағыттаушы) |
| Уақыт форматы | 12 сағат |
| әйнек | Минералды |
| Білезік / Белдік | Болат |
| Ылғалдан қорғау класы | WR 50 м (5 атм) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36.7 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Қалыңдығы | 7 мм |
| Салмақ | 54 г |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Күнді көрсету | Саны |
| Корпус материалы | тот баспайтын болат |
- Бағасы: 61 300 ₸






