
Наручные часы Casio G-Shock GLX-S5610-2ER
- Бар
- Коды:В магазине
72 700 ₸
+77776191807
- +7 (777) 619-18-07Тел/WhatsApp
- +7 (708) 107-72-88
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Новая линейка часов GLX-S5610 Яркий цвет и нотка гламура — именно то, что вы ищете для любой сцены серфинга. Удобные функции, которые нужны каждому серферу, такие как графики приливов и лунных данных, доставляются прямо на ваше запястье, чтобы вы могли покорять волны в любой точке мира.
| Негізгі | |
|---|---|
| Механизмнің түрі | Кварц |
| Қуат көзі | Батарейка |
| циферблат | Сандық |
| Уақыт форматы | 12/24 сағат |
| әйнек | Минералды |
| Ылғалдан қорғау класы | WR 200 м (20 атм) |
| Соққыға қарсы | Иә |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Күн/күнтізбе функциялары | Әлемдік уақыт |
| Спорт функциялары | Секундомер, Кері санақ таймері |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 45.7 мм |
| Ұзындығы | 40.5 мм |
| Қалыңдығы | 11.9 мм |
| Салмақ | 41 г |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ай туралы деректерді көрсету | Экран ағымдағы ендік пен бойлық деректеріне негізделген ай фазасын көрсетеді. |
| Оятқыш/сағаттық уақыт сигналы | 3 көп функциялы оятқыш (1 кейінге қалдыру функциясы бар) Сағаттық уақыт сигналы |
| Толқындар кестесі | Толқындардың кестесі (белгілі бір күн мен уақыттағы толқындардың деңгейі) |
| Жарықтандыру | Жарықдиодты жарықтандыру (Super Illuminator) Артқы жарықтың ұзақтығын (1,5 секунд немесе 3 секунд), кейінгі жарықты таңдау мүмкіндігі |
- Бағасы: 72 700 ₸





