
Часы Casio WS-1700H-5AVEF
- Бар
- Коды:В магазине
30 700 ₸
+77776191807
- +7 (777) 619-18-07Тел/WhatsApp
- +7 (708) 107-72-88
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Новая модель серии WS-1700H. Цифровые часы с большим корпусом и удобными функциями, которые понравятся всем, кто увлекается морскими видами спорта. Конструкция с прочным корпусом и многооконным циферблатом, благодаря ЖК-дисплею эти часы предоставляют необходимую вам информацию- график приливов, данные о Луне, секундомер, будильник.10-летний срок службы батареи и водонепроницаемость до 100 метров — все, что вам нужно в самые активные дни.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Casio |
| Еден | Еркек |
| Механизмнің түрі | Кварц |
| Қуат көзі | Батарейка |
| циферблат | Сандық |
| Уақыт форматы | 12/24 сағат |
| Материал | Пластик |
| Білезік / Белдік | Пластикалық |
| Ылғалдан қорғау класы | WR 100 м (10 атм) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Күн/күнтізбе функциялары | Әлемдік уақыт |
| Спорт функциялары | Секундомер, Кері санақ таймері |
| Қосымша мүмкіндіктер | Түймелердің дыбысын қосу/өшіру, оятқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 52.5 мм |
| Биіктігі | 48.6 мм |
| Қалыңдығы | 15.2 мм |
| Салмақ | 48 г |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосымша функциялар | жарықдиодты жарықтандыру, Күнделікті дабыл |
| Қоректендіру элементі | Шамамен. батареяның қызмет ету мерзімі: CR2025-те 10 жыл |
| Толқындар кестесі | График приливов (уровень прилива на определенную дату и время) |
| Ай туралы деректер | Данные о Луне (возраст Луны на определенную дату, график фаз Луны) |
- Бағасы: 30 700 ₸






