
Casio Edifice EQS-930D-1AVUDF сағаты
- Бар
- Коды:В магазине
128 100 ₸
+77776191807
- +7 (777) 619-18-07Тел/WhatsApp
- +7 (708) 107-72-88
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Casio Edifice EQS-930 қол сағаты - Ыңғайлы және сенімді аксессуар.
Аналогтық көрсеткілері бар спорттық стиль, сонымен қатар практикалық мүмкіндіктер, күн батареясы және т.б., бұл сіздің өміріңізді жайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Casio |
| Еден | Еркек |
| Механизмнің түрі | Кварц |
| Ылғалдан қорғау класы | WR 100 м (10 атм) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шағылысқа қарсы шыны жабыны | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 50 мм |
| Биіктігі | 45.8 мм |
| Қалыңдығы | 12.3 мм |
| Салмақ | 137 г |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Батарея зарядының деңгейінің индикаторы | Бұл индикатор батарея зарядының ағымдағы деңгейін көрсетеді. |
| Күні көрсетілген дисплей | Дисплейде ағымдағы күн көрсетіледі. |
| Тот баспайтын болаттан жасалған берік корпус | Тот баспайтын болаттан жасалған сағат корпусы қамтамасыз ететін қатты материалдан жасалған бағаланды және сенімді сапа. |
| Шыны | Минералды шыны: Төзімді, сызаттарға төзімді минералды шыны сағатты зақымданудан қорғайды. |
| Білезік/Бау | Тот баспайтын болаттан жасалған білезік: сенімді, берік және талғампаз: тот баспайтын болаттан жасалған білезік сағатыңызға классикалық көрініс береді. |
| Қосымша функциялар | Жарық сақтайтын жабын |
| Қуат көзі | Tough SolarTM қуат жүйесі (күн батареялары) |
| Секундомер функциясы - 10 мин. | Өткен шақ секундпен өлшенеді. Өлшеу қуаты 10 минутқа дейін жетеді. |
- Бағасы: 128 100 ₸







