LIMITED

Casio G-Shock DWE-5600HG-1DR сағаттары + ауыстырылатын белдіктер мен корпустар кіреді. Шектеулі шығарылым.
- Бар
- Коды:ТРК FORUM
208 400 ₸
145 880 ₸
-30%
+77776191807
- +7 (777) 619-18-07Тел/WhatsApp
- +7 (708) 107-72-88
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі ауыстырылатын корпусы мен белдіктері бар сирек кездесетін шектеулі шығарылымдағы алтын түсті модель.
Жаңа DWE-5600 сериясы белгілі DW-5600-ден корпустың ішкі бөлігінде көміртекті қолдану арқылы, сондай-ақ белдікті ғана емес, сонымен қатар корпусты, дәлірек айтқанда, оның үстіңгі бөлігін өздігінен жылдам ауыстыру мүмкіндігімен ерекшеленеді.
Корпус пен бауды ауыстыру өте оңай, сөзбе-сөз бірнеше минутты алады және сізде сүйікті сағаттарыңыз үшін кем дегенде 9 дизайн нұсқасы бар.
Харизматикалық модель , көз тартады)
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 53 г |
| Биіктігі | 48.9 мм |
| Ені | 42.8 мм |
| Қалыңдығы | 13.4 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | Casio |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Еден | Унисекс |
| әйнек | Минералды |
| Механизмнің түрі | Кварц |
| циферблат | Сандық |
| Қуат көзі | Батарейка |
| Ылғалдан қорғау класы | WR 200 м (20 атм) |
| Уақыт форматы | 12/24 сағат |
| Соққыға қарсы | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Соққыға төзімділік | Соққыға төзімді конструкция соққыдан және дірілден қорғайды. |
| Полимерлік материалдан жасалған бау. | Табиғи полимерлі материал өзінің аса беріктігі мен икемділігіне байланысты бауды жасау үшін өте қолайлы. |
| Таймер | + |
| Автоматты күнтізбе | + |
| Батарея түрі | CR2016 |
| Электролюминесцентті жарықтандыру | Электролюминесцентті панельдің арқасында бүкіл циферблаттың жарықтандырылуын қамтамасыз ете отырып, деректерді оқу жеңілдетіледі. Сағатта кейінгі жарық функциясы бар ― артқы жарық түймесін басқаннан кейін бірнеше секундтан кейін артқы жарық жұмыс істейді. |
| Секундомер | + |
| Сағаттық сигнал | + |
- Бағасы: 145 880 ₸










